Anasayfa  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Reklam  |  İletişim  |  Künye  |  Site Haritası
 
video

GÜNDEM

Bayburt Doğal Taş Üretimi Ve Pazarlama Destek Merkezi Projesi Çalışmalar Devam Ediyor.

22 Mart 2014 - 09:39Avrupa Birliği tarafından finansa edilen Doğal taş üretim ve pazarlama desteği merkezi projesinin çalışmalarını yerinde inceleyen Milletvekili Bünyamin Özbek yetkililerden proje hakkında bilgi aldı.
 

Trafikte Bilgili Ol, Dikkatli Ol Projesi

22 Mart 2014 - 09:36Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen EDES ( Engelliler Destek) Programı kapsamında Bayburt Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Sakatlar Derneği Bayburt Şubesi ortaklığı ile yürütülen “ Trafikte Bilgili Ol, Dikkatli Ol” Projesi kapsamında iki konferans gerçekleştirildi.
 

Manevi Önderler ve Tarihi Kimlikler Tanıtılıyor

22 Mart 2014 - 07:04Tarih ve kültür şehri olan ilimizin yetiştirdiği manevi önderler, şairler ile bunların tarihe mâlolmuş özlü sözleri, Rabia Kadıoğlu Yürüyüş Parkı’nda tanıtılıyor.
 

Rabia Kadıoğlu Parkı’nda Sona Doğru

22 Mart 2014 - 06:582012 yılında 1. ve 2. etabı tamamlanarak hizmete açılan ve Bayburt’un en uzun yürüyüş parkı konumunda olan Rabia Kadıoğlu Parkı’nın 3. etabında da sona gelindi.
 

Yıllar Ne Çabuk Geçmiş Yaşamış mı Doyunca

22 Mart 2014 - 06:36Bayburt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Anılarla Yaşlanıyoruz Anı Yaşıyoruz” konulu program düzenlendi. Her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı Haftası” dolayısıyla düzenlenen program Şair Zihni Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
 

Fotoğraflar Kan Ağladı

22 Mart 2014 - 06:32Bayburt Üniversitesinde “Güneşin Doğduğu Yerde Kardeşin Kan Ağlıyor Görmüyor Musun?” Konulu fotoğraf sergisi düzenlendi.
 

Askeri Açıdan Kop Savunması

22 Şubat 2014 - 05:47Bayburt’un Düşman işgalinden kurtuluşu etkinlikleri kapsamında Bayburt Üniversitesi Bayburt Tarihi ve Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi (BAKÜTAM) tarafından organize edilen, Emekli Albay Araştırmacı-Yazar Atilla Güler tarafından “Askeri Açıdan Kop Savunması” konulu konferans düzenlendi. Konferansa Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüer, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Ferhat Özbaş, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
 

Dünyanın en büyük 5. Turizm fuarı olan doğu akdeniz uluslararası turizm ve seyahat fuarı (emitt) son

10 Şubat 2014 - 05:49Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan ve 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) sona erdi.
 

Yeni Kampüs İçin İmzalar Atıldı

26 Ocak 2014 - 13:10Bayburt Üniversitesi yeni kampüs yapımı için TOKİ ile protokol imzaladı. Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun ve TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel arasında imzalanan protokol çerçevesinde Bayburt Üniversitesinin yeni kampüs yapım çalışmaları netleşmiş oldu.
 

Bayburt Üniversitesi Uluslararası Sempozyum Düzenliyor

11 Ocak 2014 - 11:45Kültürel çalışmalarına hız veren Bayburt Üniversitesi uluslararası sempozyum düzenliyor. Bayburt’un kültürel ve manevi değerlerini gün yüzüne çıkarmak için yoğun bir çaba harcayan Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Selçuk Coşkun, uluslararası düzeyde "Tarihi ve Kültürü İle 19.Yüzyıldan Günümüze Bayburt Sempozyumu" düzenleyeceklerini söyledi.
 


<1234567891011>
icon BAYBURT REHBERİ
icon Önemli Telefonlar icon Siyaset icon Tarihçe
icon Vakıf ve Dernekler icon Coğrafi Yapı icon Ekonomi
icon Gezilecek Yerler icon Şairler icon Spor
icon Dede Korkut icon Sanatçılar icon Türküler
icon Kitaplar icon Yemekler icon Barlar
icon Yerel Kıyafetler icon Bayburt Taşı icon Oyunlar
icon Nöbetçi Eczaneler icon Sağlık icon Eğitim

 Köşe Yazıları
 
 Foto Galeri
 
 Video Galeri