Anasayfa  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Reklam  |  İletişim  |  Künye  |  Site Haritası
 
video

GÜNDEM

Bayburt Üniversitesi Atlı Spor Kulübü, atlı cirit dalında il birincisi oldu.

01 Temmuz 2013 - 11:13Bayburt Atlı Cirit Oyun Alanı’nda düzenlenen “2013 Yılı Geleneksel Spor Dalları Atlı Cirit İl Birinciliği” müsabakasında Bayburt Atlı Spor Kulübü ile Bayburt Üniversitesi Atlı Spor Kulübü karşılaştı.
 

Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Yönetimi Yeni Sezona Hızlı Başladı.

01 Temmuz 2013 - 11:11Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor yeni sezon için ilk resmi yönetim kurulu toplantısını yaptı.
 

Bayburt Grup'un Yapımını üstlendiği Bakü - Tiflis - Kars Demiryolu Ray Döşeme Töreni Gerçekleşti.

01 Temmuz 2013 - 11:04Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattının ray döşeme töreni Azerbaycan ve Gürcistan bakanlarının katılımıyla Kars'ta yapıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "bu sadece Azerbaycan'ın Gürcistan'ın Türkiye'nin projesi değil, bu Orta Asya cumhuriyetlerinin projesi, bu Çin'in projesi, Balkanların projesi, Ortadoğu ülkelerinin hatta AB ülkelerinin projesidir" dedi.
 

Erhan NAMLI Bayburt Grupta

25 Haziran 2013 - 09:03BAL Liginde Şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü Erhan Namlı ile sözleşme imzaladı.
 

Dede Korkut’un Torunları Darıca'da

22 Haziran 2013 - 14:41Darıca Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nda sahili dolduran Bayburtlular türküler eşliğinde gönüllerince eğlenirken Bayburt yöresine ait deve oyunu büyük ilgi gördü.
 

Bayburt Üniversitesinin Ödes Projesi 20 Engelliye Işık Oldu

01 Mayıs 2013 - 15:53Bayburt Valiliği tarafından koordine edilen ve Bayburt Üniversitesi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın ortaklaşa geliştirdiği “Engelin Gözü Projesi” çerçevesinde, Bayburt’ta ikamet eden 20 engelli gence fotoğraf eğitimi veriliyor.
 

Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinden Demirözü İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret

01 Mayıs 2013 - 15:45Yrd. Doç. Dr. Yakup MAHMUTOĞLU ve Okt. İbrahim ÜNALAN’ın koordinatörlüğünde T.C. Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İDKAB Bölümü III. Sınıf öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları kapsamında yürütülen bir dizi faaliyetten biri olan “Köy Okulları” projesi çerçevesinde 29.04.2013 Pazartesi günü Demirözü İmam Hatip Ortaokulu’na ziyarette bulunmuştur.
 

Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. Yıldönümü

21 Şubat 2013 - 13:40Anadolu’nun işgal edilemeyecek bir vatan olduğu gerçeğini canlarını vererek haykıran ve bu kahramanlıkları ile her safhası ayrı bir kutlu hikâye ile dolu olan büyük tarihimize, silinmez bir iz bırakan aziz Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümünü kutluyorum.
 

İkinci Devrenin İlk Maçında Rövanşı Aldık

27 Ocak 2013 - 08:02Bayburt Grup Özel İdare Gençlik spor zorlu rakibi Kelkit Hürriyet Spor deplasmanından hem 3 Puan hem de İlk Yarının İlk maçının rövanşını aldı.
 

Yolda Kalanlara İl Özel İdare Ekiplerinden Yardım Eli

27 Ocak 2013 - 07:54Bayburt – Erzincan Kara yolu üzerinde bulunan Merkeze bağlı Saruhan köyünde görev yapan Köy İmam Hatibi Celal Topalın eşinin aniden rahatsızlanması sonucu Güder (24 kilometre) köyü yol ayrımına kadar kendi özel aracıyla gelen fakat tipi ve esinti nedeniyle kapanan yolda 3 saat mahsur kalanlara İl Özel İdare ekiplerinin yardımıyla hastaneye yetiştirildi.
 


<1234567891011>
icon BAYBURT REHBERİ
icon Önemli Telefonlar icon Siyaset icon Tarihçe
icon Vakıf ve Dernekler icon Coğrafi Yapı icon Ekonomi
icon Gezilecek Yerler icon Şairler icon Spor
icon Dede Korkut icon Sanatçılar icon Türküler
icon Kitaplar icon Yemekler icon Barlar
icon Yerel Kıyafetler icon Bayburt Taşı icon Oyunlar
icon Nöbetçi Eczaneler icon Sağlık icon Eğitim

 Köşe Yazıları
 
 Foto Galeri
 
 Video Galeri