Anasayfa  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Reklam  |  İletişim  |  Künye  |  Site Haritası
 
video

Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik ve Spor 2 - Erzincan Spor 3

16 Eylül 2012 - 11:19
GÜNDEM
Okunma : 59595
Yorumlar : 0

Hazırlık maçında rakibine 1 oyuncusundan mahrum mücadele eden Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor önümüzdeki hafta için umut verdi.

Sezon açılışını 3. Lig parolasıyla başlatan ve oturmuş kadro yapısını yeni transferlerle güçlendiren Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor, Bayburt’ta Genç Osman Stadyumunda Aynı Grupta mücadele edeceği Erzincan Sporla hazırlık müsabakası yaptı.

Maçın başlama vuruşuyla üstün bir görüntü çizen Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik sporlu sporcular; maçın beşinci dakikasında Erkut’ un golü ile öne geçtiler. Dakikalar 9 ‘u gösterirken Tugay’ın vuruşuyla 2–0 öne geçen Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor, ilk yarıyı bu skorla bitirileceği beklenirken 45 dakikada kaleci Sefanın yaptırdığı penaltıyla soyunma odasına 2–1 galip, takım olarak da bir kişi eksik,kaleci sefadan mahrum gittiler..

İkinci yarıda bir eksikle rakibine karşı oynayan Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor, Erzincan sporun iki golüne mani olamadığı maçta yeni transferleriyle oldukça göz doldurdu.

Gelecek hafta Genç Osman Stadyumunda Kendi saha ve seyircisi önünde Kelkit Hürriyet sporla sezona merhaba diyecek ve Bayburt’un 3.lig hayalini gerçekleştirmek isteyecek Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor’a tüm Bayburt halkından destek bekliyorlar.
İl Genel Meclis Başkanı ve Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Raci Bayrak ; “hedeflerimiz doğrultusunda kurduğumuz takımımıza ve hocalarımıza güveniyoruz. Artık her şey sahada centilmence mücadele ile elde edeceğimiz başarılara ve 3 Lig hayalimizi gerçekleştirmeye kaldı. Tüm Spor Severlerin desteğini, ilgi ve alakasını önümüzdeki hafta sahamızda oynayacağımız Kelkit hürriyet Spor maçımızda bekliyoruz. Bizleri bu yolda yalnız bırakmasın ve maçlarda desteklerini esirgemesinler

Bayburt Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik spor Onursal Başkanı Abdurrahman Şentürk ve Başkanımız Hikmet Şentürk ile Yönetim Kurulu üyelerimizle hedefe kilitlenmiş olarak tüm Bayburt Halkının desteğini bekliyoruz. ”

 
  Yorumlar


Henüz kayıtlı yorum yoktur ....

icon BAYBURT REHBERİ
icon Önemli Telefonlar icon Siyaset icon Tarihçe
icon Vakıf ve Dernekler icon Coğrafi Yapı icon Ekonomi
icon Gezilecek Yerler icon Şairler icon Spor
icon Dede Korkut icon Sanatçılar icon Türküler
icon Kitaplar icon Yemekler icon Barlar
icon Yerel Kıyafetler icon Bayburt Taşı icon Oyunlar
icon Nöbetçi Eczaneler icon Sağlık icon Eğitim

 Köşe Yazıları
 
 Foto Galeri
 
 Video Galeri