Umut SEZGİN

Desenli Boya Sahibi

Umut SEZGİN
Umut SEZGİN

1- Umut Sezgin bey öncelikle sizi tanıyalım? Ben aslen Bayburtluyum, dedelerimiz Bayburt’tan Eskişehir’e göçmüşler ben eski şehirde dünyaya geldim, yaklaşık 12 yıldır da Bursa’da desenli boya uygulamalar yapmaktayım.

Desenli boya nedir?
Desenli boya müşterilerin isteğine göre, dairenin ve ya işyerlerinin tümüne ya da belli bölgelerine uyguladığımız bir boya çeşididir. Mat boya üzerine uygulama yapılmaktadır. Duvar kağıdı gibi gözükmektedir ama duvar kağıdına göre çok avantajları vardır.

Desenli boyanın duvar kağıdına göre avantajları nelerdir? En öncelikli şunu söyleyebilirim, istediğiniz zaman üzerini farklı bir boya ile kapatabilirsiniz. Kir tutmaz ve silinebilir bir uygulamadır.

Rulo dışında farklı desen yapma çeşidi varmıdır?
Çok sayıda sünger çeşidi vardır, genelde ev hanımları kendileride bu süngerlerle evlerinde desen uygulamaları yapmaktadırlar, duvarları mat boya yaptıktan sonra süngeri boyaya sürü duvara desenine göre ratgele yada belli bir düzende uygulama yapılır.

Desenli boya yaptırmak isteyenler size nasıl ulaşabilirler?
desenliboya.com siteleri üzerinden ister uygulama için isterlerse de, boya ve desenli rulo çeşitleri satın almak için sitelerimizi ziyaret edip bizimle irtibata geçebilirler.

bayburt.net olarak çalışmalarınızda başarılar dileriz.